БЛОГ

Чому ми довго мовчали?

Ми давненько не виходили з вами на зв’язок, друзі.

Ще в грудні до нас зайшло 3 нових проекти в сфері нерухомості та роздрібної торгівлі. Необхідно було створити невеликі системи маркетингу, забезпечити постійний потік заявок перед святами і збільшити обороти після них.

Крім того, наш партнер Votre Parfum взявся за масштабування і поставив завдання забезпечити залучення великої кількості гарячих відвідувачів на відкриття 4ой точки.

За цей час була пророблена колосальна робота: підготовка до відкриття нової оффлайн-точки, часові бріфи, аналізи конкурентів, юзабіліті старих сайтів, створення прототипів, робота з текстами, дизайн, верстка, запуски кампаній і досягнення максимальних результатів після свят …

З усіма завданнями ми, до речі, впоралися! За короткий час вдалося пропрацювати круті стратегії, отримати багато досвіду по прогріванню клієнтів і зменшенню ціни заявки в кілька разів без втрати якості лідів.

Як ми зібрали більше 1000 відвідувачів на відкритті точки і зібрали продажів на 18000 грн з чат-бота ще до відкриття? Як отримали понад 300 заявок по 27 гривень на покупку квартир в “мертвий сезон”? Як запускали нові проекти?

Все це розповімо в наступних постах! Слідкуйте за новинами, застосовуйте і збільшуйте свої показники!

Создание системы маркетинга в бизнесе

Чек-лист

"Створення
системи маркетингу
в бізнесі"

Скачати
Создание системы маркетинга в бизнесе

Чек-лист

"Створення
системи маркетингу
в бізнесі"

Скачати

Автор:

Олександр Сірак

Рекомендовані публікації